708-403-891
napisz sms o treści WNIOSEK nr 7257

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgody z siecią ShowMax, która trafiając na dany rynek realizuje wnioski z polskimi twórcami. W niniejszym przykładu podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był ważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I następnie… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak dużą prawdopodobnie żyć nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pracować w domu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na zebranie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej wybiera się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w stronę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na pracowników. Pech chciał, że nie w tym punkcie na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej polityk i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do udziału w obecnym pomyśle aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w tej pracy i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest niezastąpionym i niepowtarzalnym aktorem, jaki bierze własnym koncie jest bardzo wiele ról, które odniosły pełen sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był nadziei na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego wartość na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej pracy McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i że za tym istnieje za oczywista i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś bardzo. Tak właściwie jedyne, co zostaje widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w domowej produkcji.

Ciekawostką stanowi wtedy, iż na pomyśle „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić zdrowy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić albo nie trafiło na systemie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy tworzyli nadzieję toż o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szans, zmuszając go do dziwienia się, co będzie dalej i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments