708-403-891
napisz sms o treści WNIOSEK nr 7257

Drukowanie Barwice

Drukowanie Barwice

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w tym aspekcie były kilka lat, natomiast ich zyskiem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Koszalin

Do normalnych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka jakość druku, niskie koszty mebla i dość nieduży koszt druku jednej strony. Ze względu na mechanizm drukowania rzuca się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów ważną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych momentów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln ścian w rozmiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku wynosi do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 ścian w rozmiarze A4 na minutę. To naprawdę dobry efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrobiona w technologii HP Edgeline jest zrobiona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz pomieszczonych w programie schodkowym. Tego standardu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest skonstruowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami przygotowanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W wypadku, gdy jakaś z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i kosmetyki nie będą mogły stanowić odpowiednio przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewny okres dysze są automatycznie oczyszczane i mogą ponownie sprawnie działać. To inna korzyść z problemu widzenia serwisowania urządzenia z początku niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została skomponowana z propozycją o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały opracowane do zamieszczania na zwykłym papierze. Barwnik bardzo łatwo schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra oraz są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments