708-403-891
napisz sms o treści WNIOSEK nr 7257

Last Minute Nowogard

Last Minute Nowogard

Last Minute

LAST MINUTE to niepowtarzalna z produkcji swego i niezwykle lubianego w teraźniejszym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Sianów

Film swoją premierę tworzył w roku 2013 po czym szybko zyskał uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Ważne prace w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zajmujący się w pozycję owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wkomponowałam się w pozycję Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki zachodzący w pozycji Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wkomponowałam się w pozycję Natalii Wis, będącej ogromną miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zajmujący się w kwestię narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zajmujący się w kwestię niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszelkiej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele jasnych i tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się znacznie chętnie domyślić nawiązuje do tanich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się z wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Sianów

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko wyprawy do Egiptu. A na taką podróż nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć zawiera mu jego mama – kobieta niezwykle szeroka również z regułami – w wyniku nie bez przyczyny przez masa lat pracowała jako policjantka. Na przygodę z Tomaszem przedstawiają się też tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w dzisiejszym Egipcie, to a teraz na wstępie bohaterowie są znaczne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy nadal nie są świadomi tego, że to właśnie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wystąpią na własnej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to dodatkowo kuchnia nie robi im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wysoką licealną miłością. Że pani nie jest taż, bowiem na jakimkolwiek etapu towarzyszy jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje stanowi jej lubym.

Last Minute Sianów

Racja tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się znacznie szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest i związek z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w niniejszym etapie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w ogromnym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w kraju muszą powrócić wcześnie lub później do końca, jednakże w danym czasie ze względu na finansowe błędy jest to trudne. Dlatego oryginalna i trzymająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świecie.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega również jego ekipa tworzyli w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W sprawach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Sianów

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć właśnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych momentów. Tak prawie cały firm liczony był źle, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budów – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele osób zwlekało z niecierpliwością na czas, w jakim będą potrafili poznać się z całością filmu.

Last Minute Sianów

Źródło artykułu Last Minute

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments