708-403-891
napisz sms o treści WNIOSEK nr 7257

Promocje na OBI Połczyn-Zdrój

Promocje na OBI Połczyn-Zdrój

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, gwarantuje on doświadczenie sterylności, tak przecież pomocnej w ostatnim pomieszczeniu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie

Ale nie mniej atrakcyjną ofertą jest budowanie bieli z własnymi kolorami, też tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak także te w złych kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na stałe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które więcej ją ożywią.

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, aby każde meble łazienkowe i urządzenia sanitarne istniały w tymże jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, szczególnie w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą a również bardzo modną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie wyraża się także naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie

Światło w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze przygotowują się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło odkłada się od jasnego koloru a bardziej rozświetla pomieszczenie. Istnieje wtedy niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą także zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się również duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na liczną pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć całą gamę produktów dostępnych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na znaczny połysk będą więcej odbijały światło, zawsze należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien uważać na wycieczce to, że meble łazienkowe i smaki mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie