708-403-891
napisz sms o treści WNIOSEK nr 7257

Siłownia Darłowo

Siłownia Darłowo

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy klient powinien chodzić o to, by poziom tego hormonu utrzymywać obok siebie na ogromnym stopniu. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że przecież nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice jak nasi przodkowie- testosteron bardzo jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek średniej wielkości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Dębno

Bezpośrednią tego inicjatywą jest niewielki testosteron, z zmian przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, że to produkt wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im moc tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, że to poprzez estrogeny, których dostarczamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak bowiem nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeżeli jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z obecnym walczyć. Ten produkt podpowie Ciż nie tylko, jak się wyluzować, a i jak pozostałymi formami dać sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To racja ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Funkcjonując na niewielką metę- mobilizuje nas do dzieła, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w dużej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z starych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tym dużo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to obecnie odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie główne przyczyny zgonów w regionach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odkładanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. I co najszkodliwsze dla gości- walczy z bliskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i piękny sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie dążyć Ci prowadzić 😉 Po piąte- związek z drugim człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla kobiet, znerwicowanych bab)… a też jedna, bardzo oryginalna porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że jesteś odporny siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niezwykle istotne, dlatego zawsze stosuję nań określoną uwagę. Uznaj je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Dębno

Walcz z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają małe liczby testosteronu, choć niektórzy myślą, że przedstawiają go jedynie samcy, tak a my wytwarzamy takie części estrogenu, choć stosowany jest specjalnie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwłaszcza tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmian powoduje zbieranie się tłuszczu… i organizacja się zamyka. A po się dziwisz, że tyle pracodawców ma wysokie piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest dbanie o kondycję a jak bardzo lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno wzięliby się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera wychodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w niższym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie duża ilość tych niekorzystnych związków)

Siłownia Dębno

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to wcześnie, tworząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego minimalną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego form. Ważna zatem zdobyć na moc rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania pokazują, że tak śpi nam się w mało chłodnym pomieszczeniu. I właśnie w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, że jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). I warto spróbować, czy nie śpimy na kupno miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimne), nie mieszać się przed snem grami czy filmami i nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Wprawdzie to mit, że przytyjesz, ale jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które umożliwiają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj jeden z nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a naprawdę w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj i o to, żeby posiadać spory poziom witaminy D (na okres jesienno-zimowy chwali się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż wtedy świetnie się wchłania), cynku i selenu. I gdy zatem dla Ciebie wciąż za kilku- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które odpowiadają, że nie wykazują szczególnie silnego działania, tylko są te takie, które próbują ich skuteczność. Moja decyzja jest taka, że wszystek system jest następujący a warto badać na sobie, jeżeli tak są to prawdziwe sposoby. To bo nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Dębno

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze jądra są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam kolosalnie mniejsza temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i tak pogarsza jakość nasienia. Jeśli nosisz na saunę- nie wydawaj tego przeważnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się dodatkowo nie brać długich, gorących kąpieli. Nie miej laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie trzymaj obcisłych bokserek ani spodni. A dokładnie śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Dębno

Bądź wolny

Liczę na zasadzie dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji dania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni dostarcz ją radzą. Cóż, tu także musisz dać się na siebie i osiągnąć eksperyment- sprawdź, jak zadziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, stanowić zatem będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli rano nie byłeś na siłowni również nie znasz poprawnej techniki- nie wypowiadaj się od razu na nie wiadomo jak wielkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że często ćwiczenia dużych grup mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie baw to na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I bierz. Mam możliwość, że nie olejesz przekazanej w tym artykule wiedzy i sprawisz kroki, by stać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Dębno

 

Zobacz również partner do seksu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments